Slide

Transport Międzynaradowy

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym ładunków całopojazdowych (FTL). Każde zlecenie, które realizujemy podlega naszym wysokim normom bezpieczeństwa. Umiejętne zagospodarowanie przestrzeni ładunkowej, zabezpieczenie towaru oraz właściwy transport to pojęcia, które dla nas są jak dekalog.

Flota

Nasza flota składa się głównie z ciągników siodłowych wraz z naczepami typu mega oraz pojazdów ciężarowych z przyczepą. Do kompleksowej obsługi naszych klientów doposażyliśmy się w kilka naczep chłodniczych. Większość naszego taboru jest przystosowana do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR. Wszystkie pojazdy spełniają standardy norm EURO 6.

Destynacje

Transportujemy towary po całej Europie i krajach byłego Związku Radzieckiego. Mamy niezbędne pozwolenia na przeprowadzenie transportu poza granice Unii Europejskiej. Ze względu na duże doświadczenie możemy otworzyć każdy nowy, potrzebny kierunek.

System telematyczny i sterowniczy

Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w system telematyczny Transics. Śledzimy nasze ciężarówki w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w prosty sposób kontrolujemy czas pracy kierowcy. Jesteśmy w stanie dobrze zorganizować system planowania, tak aby był ścisły i dograny do możliwości kierowców i pojazdów. Kontrola 24h/7 jest naszą podstawą bezpieczeństwa.

Transport przyśpieszony

W odpowiedzi na potrzeby klientów opracowaliśmy różnego rodzaju usługi dodatkowe jak transport przyspieszony lub przeładunki. Nasz doświadczony zespół odpowie na każde Twoje życzenie.

Spedycja

PTM od lat pracuje z zaufanymi przewoźnikami. Powoli powiększamy grupę, wybierając i rekrutując tylko tych, którzy są w stanie spełnić nasze oczekiwania. Traktujemy naszych podwykonawców jako poważnych partnerów biznesowych, warunki współpracy opieramy na uczciwych regułach. Jesteś zainteresowany współpracą?

Magazynowanie

Posiadamy własny magazyn o powierzchni 6000 m2. Zlokalizowany jest on w Wyszkowie oddalonym 50 kilometrów od Warszawy i usytuowany przy trasie międzynarodowej numer 8 łączącej Europę Zachodnią z Europą Wschodnią. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełną obsługę logistyczną włącznie z przeładunkiem towaru i bezpośrednią dostawą do klientów. Na naszym terenie mamy specjalnie oznakowane miejsca parkingowe a nasze bramy magazynowe są tak zaprojektowane, by umożliwić wewnątrz magazynu przeładunek z pojazdu na pojazd. Planujemy w przyszłości otwarcie składu celnego, by zaspokoić potrzeby naszych klientów. Teren magazynu jest pod stałym monitoringiem oraz nadzorem agencji ochrony, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne przechowywanie swojego towaru.